![](https://sl2.gr/wp-content/uploads/2024/03/Logo-SL2-2023-2024-300x285.png)
Συγχαρητήρια επιστολή προς Ε.Ε. ΕΠΟ
Ο Πρόεδρος της Super League 2, κ. Πέτρος Μαρτσούκος έστειλε συγχαρητήρια επιστολή και στα νέα μέλη της Εκτελεστικής Επιτροπής: Αξιότιμοι κυρία και κύριοι, Θα ήθελα
Ο Πρόεδρος της Super League 2, κ. Πέτρος Μαρτσούκος έστειλε συγχαρητήρια επιστολή και στα νέα μέλη της Εκτελεστικής Επιτροπής: Αξιότιμοι κυρία και κύριοι, Θα ήθελα
Συγχαρητήρια επιστολή στον νέο Πρόεδρο της ΕΠΟ για την εκλογή του, έστειλε ο Πρόεδρος της SL2 κ. Πέτρος Μαρτσούκος. Αυτούσια η επιστολή: Αξιότιμε κύριε πρόεδρε,
Σας ενημερώνουμε ότι οι ομάδες, οι οποίες δήλωσαν συμμετοχή στο πρωτάθλημα Super League 2 αγωνιστικής περιόδου 2024-25 είναι οι κάτωθι:
Ολοκληρώθηκε το Διοικητικό Συμβούλιο της Super League 2, όπου αποφασίστηκαν τα εξής: Προηγήθηκε η Γενική Συνέλευση όπου παρουσιάστηκαν και εγκρίθηκαν ομόφωνα ο Διοικητικός και ο
Σας ενημερώνουμε την Τετάρτη 10 Ιουλίου 2024 και ώρα 16:00στα γραφεία της Ένωσης (Θεμιστοκλέους 42-4ος όροφος) θα πραγματοποιηθεί συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Super League
Το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της Ένωσης Επαγγελματικού Ποδοσφαίρου Α2 Εθνικής Κατηγορίας έλαβε τις παρακάτω αποφάσεις:
Το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της Ένωσης Επαγγελματικού Ποδοσφαίρου Α2 Εθνικής Κατηγορίας έλαβε τις παρακάτω αποφάσεις:
Συγχαρητήρια επιστολή στον Πρόεδρο της Super League κ. Ευάγγελο Μαρινάκη για την επανεκλογή του, απέστειλε ο Πρόεδρος της Super League 2 κ. Πέτρος Μαρτσούκος. Αυτούσια
Το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της Ένωσης Επαγγελματικού Ποδοσφαίρου Α2 Εθνικής Κατηγορίας έλαβε τις παρακάτω αποφάσεις:
Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 10 Ιουλίου 2024 και ώρα 15:00 θα πραγματοποιηθεί συνεδρίαση της «Τακτικής Γενικής Συνέλευσης της Ένωσης Επαγγελματικού Ποδοσφαίρου Α2 Εθνικής Κατηγορίας